Wykwintna Kuchnia, Miła Atmosfera. Przestronne Wnętrze SPRAWDŹ NAS!

O nas

Dowiedz się o nas więcej

Restauracja Gorzów serwuje, w swym ekskluzywnym wnętrzu, potrawy polskie i tradycyjne oraz europejskie, popularne mniej i bardziej wykwintne. Dyskretna i profesjonalna obsługa dba o przyjemną atmosferę. Wszystko aby zadowolić Państwa kubki smakowe i uraczyć podniebienia naszymi potrawami.

Miejsce idealne do różnych imprez

Komunie, imieniny, jubileusze, studniówki i wiele innych imprez z pełnym powodzeniem zorganizujesz właśnie u nas! < br/>
Nasze potrawy są przygotowywane w bardzo staranny sposób. Mamy sprawdzonych dostawców produktów, zawsze świeżych i sprawdzonych. W razie potrzeby sami kupujemy dane produkty. Wiem jak ważna jest nieprzerwana jakość naszej restauracji. W wyniku takiej polityki na swoim koncie mamy wiele udanych imprez, dużą renomę i to co najważniejsze – zadowolonych Klientów, to im zawdzięczamy nasz potencjał i wyjątkowość naszego lokalu.

Różnorodność naszej oferty

Mamy szerokie doświadczenie oraz zawodowców w swojej profesji. Mistrz kuchni serwuje tylko najlepszej jakości dania, a w razie potrzeby DJ rozkręca imprezę. Potrafimy zorganizować poważny i wykwintny jubileusz – z dbałością o szczegóły takie jak kwiaty, dobre wina, elegancki wystrój.

Z taką samą łatwością rozkręcamy szalone studniówki lub imprezy tematyczne np. w stylu lat ’80 i ’90 czy też disco.

Wiele pomieszczeń

W naszej restauracji zawsze starcza miejsca a goście mogą czuć się swobodnie. W głównym pomieszczeniu restauracji dominują piękne płaskorzeźby oddające wystrój wnętrza. Dzięki odpowiedniemu wystrojowi, doznania estetyczne oraz smakowe są jeszcze głębsze.

Kawiarnia – to osobna sala gdzie można w spokoju zagłębić się bez opamiętania w smaku ulubionej kawy. Słyniemy z pysznej Latte Macchiato z puszystą pianką o pięknym wzorze. Każdy znajdzie coś dla siebie, w miłej atmosferze.

Bar – nie brakuje w nim dobrych win. Wybór odpowiedniego trunku również jest bardzo ważny, dlatego by zaspokoić wszelkie oczekiwania Klientów, mamy dosyć sporą piwniczkę z winami: od słodkich po te bardziej kwaskowe. Służymy także dobrą radą, podpowiemy jakie wino najlepiej dobrać do danej potrawy

Nic dodać nic ująć, najlepiej przyjść i samemu się przekonać. Dlaczego akurat my? Przyjdź i daj się zauroczyć magią Restauracji Gorzów. Serdecznie Zapraszamy!

  • Subskrypcja

    Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera.

    Dziękujemy za subskrypcję.
    there is an error in your submission. Please review your details and resend
  • Eventy